Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Czechy

21.09.2010 10:58

Jestem coraz bardziej zachwycona Czechami. Mówią o mnie "Asza", a do mnie "Aszo" (moje imię Joanna i tym bardziej me polskie nazwisko - jest niewymawialne), a podczas lekcji jak cichutko robię notatki w kąciku i pani pyta: Czy już wszyscy byli przy tablicy? To dzieci pokazują na mnie palcem (ale najpierw unoszą ręce w górę) i mówią: Asza ne byla! Dzisiaj mogłam się przejść też po klasie i popatrzeć do ćwiczeń najbardziej aktywnej klasy jaką widziałam w życiu. Ręce cały czas są w górze, nawet jeśli nie wiedzą jeszcze o co chodzi.

Dodaj swój komentarz Czytaj dalej
13.09.2010 15:19

Hej! Jestem Asia i jestem tą osobą, której wylosowano Republikę Czeską jako miejsce asystentury. Co było lekkim zaskoczeniem, bo miałam ten kraj aż na 5tym miejscu z 6ciu preferowanych przeze mnie krajów. Ja sama mieszkam pod (albo nad : ) ) granicą czeską, jest to wielka szansa na: brak nieprzyjemności - jakie spotykają mnie przy zmianie klimatu, a też na tanie odwiedziny znajomych i rodziny. Jestem tu od 4 września, asystenturę rozpoczynam 6.10.2010r. i przez kolejne 3 miesiące będę, przede wszystkim, uczyć języka angielskiego.

Dodaj swój komentarz Czytaj dalej
Subskrybuje zawartość